Hewlett-Packard (HP)

Rendit sipas:  
Laptop HP Elitebook (840 G1)

HP Elitebook

Procesor i7

Generate 4

SSD 240gb

Ram 8Gb

Bateri ne gjendje 10/10

14 Inc

840 G1
276.00€
Laptop HP ProBook (650 G1)

HP ProBook

Procesor i3

Generate 4

HDD 500gb

Ram 8Gb

Bateria ne gjendje shume te mire 10/10

15.6 Inc

650 G1
266.00€
Laptop HP Elitebook (840 G3)

HP Elitebook

Procesor i5

Generate 6

SSD 180gb

Ram 8Gb

MultiTouch

14 Inc

840 G3
295.00€
Printer Laser HP LaserJet Pro MFP M28w (MFP M28w)
FunksioniPrinter / Fotokopje/ Skaner
Madhësia e letrësA4 ; Te Tjera: A5; A6; B5; C6; C5
TeknologjiaLaserJet
Rezolucioni
  • Printimi: 600 x 600 dpi

  • Skanimi: 600 x 600 dpi

Printimi i faqes së parë11 Sekonda
Shpejtësia e printimit18 Faqe për Minutë
Volumi mujor
  • 80.000 kopje

  • I rekomanduar: per 100 – 1.000 printime ne muaj.

Portat e komunikimitUSB 2.0
Toner/BojëHP 44A Original Black:  1,000 faqe
Kosto për faqe-
Trashësia e letrësPlain Paper; Borderless Media; Flyer Paper; Brochure Paper
Të tjera32MB Memorje RAM, 500 Mhz Processor Speed

  • Funksioni: Printer / Fotokopje/ Skaner 
  • Ideale per shtepi dhe zyre
  • Komunikimi: USB 2.0 | HP 44A (1.000 faqe) 18 Faqe per minute
  • Garancia 12 Muaj  
Printer / Fotokopje / Skaner Wireless
189.50€
adrianet switch merrjep blej online inverter internet ne shtepi laptope te perdorur kompjutera tavoline produkte bukurie
Laptop Hp Pavilion (Pavilion G7)

Hp Pavilion G7

Procesor AMD Quad-Core A6-3400M

Generate 3

HDD 320 GB

Ram 4Gb

17.3 inc

G7
145.00€
Per faqe      1 - 5 of 5
  • 1