Aksesore telefonie

Rendit sipas:  
Kufje me bluetooth (Earldom Bh105)
 • Brand: Earldom
 • Earbuds Type: In-Ear
 • Key Features:
 • - Wireless version: BT 5.0
 • - Wireless Distance: 10 Meter
 • - Battery capacity: 70mAh
 • - Charging Time: About 2 hours
 • - Talking time: 10 hours
 • - Music time: 10 hours
 • - Standby time: 200 hours
 • Compatible With: Mobiles & Tablets
 • Connectivity: Wireless
Earldom Bh105
19.60€
Kufje me bluetooth (Earldom Bh65)
Style
In-ear
Use
Mobile Phone, COMPUTER, Gaming, Sports, Travel, For iPod, HiFi Headphone
Function
Waterproof, Noise Cancelling, Microphone
Waterproof Standard
IPX-5
Active Noise-Cancellation
Yes
Earldom Bh65
18.80€
Kufje me bluetooth (Earldom Et-Bh69)
Earldom Bluetooth Business Wireless Headset ET-BH69, Long Battery Life
 • Brand: Earldom
 • Model No: ET-BH69
 • Material: ABS
 • Wireless version: BT 5.0
 • Charging time: 2Hours
 • Talk time: 4Hours
 • Standby time: 170Hours
 • Battery capacity: 70MAH polymer
 • Charging interface: MICRO
 • Functions: Bluetooth connection, call, power reminder, intelligent voice, dual-point connection
Earldom Et-Bh69
12.40€
Kufje me bluetooth (Earldom ET-BH64)

Model :  ET-BH64

Lidhja : Bluetooth version 5.0

Kapaciteti i baterisë: 150 mAh

Tensioni : 3.7V

Frekuenca: 50Hz - 20kHz

Earldom ET-BH64
19.80€
Kufje me bluetooth (R153)

Wireless, Bluetooth. 5.2

Koha e karikimit: 1.5 orë

Bateri litium

Mikrofon i integruar për thirrjet telefonike

Rezistent ndaj djersës dhe ujit të shiut

Karakteristikat: Reduktimi i zhurmës

I përshtatshëm për çdo smartphone ose pajisje me lidhje Bluetooth

R153
14.60€
Per faqe      1 - 5 of 5
 • 1