Oferta

Ne kete kategori futen oferta te ndryshme te cilat ndryshojne sipas shitjeve te produktit perkates

Rendit sipas:  
karta grafike,usb,hdd,ssd,kamera sigurie,inverter,produkte bukurie,internet,router wireless,karikues telefoni,switch me porta poe,adaptor te ndryshem,android box,smart tv,makine qethese,ups,bateri telekomunikacioni,priza profesionale,printer termik,fiskal
Set kompjuterik i pershtatshem per zyra, sistem fiskalizimi dhe studente.
165.00€
Set me 4 kamera DAHUA te jashtme, 8 megapiksel, kamera me ngjyra edhe naten, me nje vit garanci nga kompania adria net lezhe internet inverter karikues telefoni produkte bukurie kanale falas televizion muzike panese diellore chat shqip wireless android bo
Set me 4 kamera DAHUA te jashtme, 8 megapiksel, kamera me ngjyra edhe naten, me nje vit garanci nga kompania
686.00€
kamera sigurie, sisteme alarmi, dahua, hikvision, montime kamerash, instalime kamerash, internet, kabell interneti lezhe, kabell per kamera lezhe
Set me 4 kamera DAHUA te jashtme, 5 megapiksel, me nje vit garanci nga kompania
460.00€
karta grafike,usb,hdd,ssd,kamera sigurie,inverter,produkte bukurie,internet,router wireless,karikues telefoni,switch me porta poe,adaptor te ndryshem,android box,smart tv,makine qethese,ups,bateri telekomunikacioni,priza profesionale,printer termik,fiskal
Set kompjuterik i pershtatshem per zyra, sistem fiskalizimi dhe studente.
151.00€
tastiere mouse gaming instalime kamerash bateri telefoni nvr kamerash loje lojera router pajisje me vale dvr nvr hard disk adrianet_porta poe merrjep inverter white shark laptope te perdorur
Set me 4 kamera DAHUA, 4 megapiksel, me nje vit garanci nga kompania
399.00€
Set me 8 kamera DAHUA, 8 megapiksel, me nje vit garanci nga kompania. Seti permban: 1) 4 kamera 8 megapiksel me audio 2) Rreze ir deri ne 80m 3) 1 Dvr me 4 kanale per kamera analoge dhe 2 kanale per kamera ip 4) Hard Disk 1 terrabyte 5) Kabell per k
Set me 8 kamera te jashtme DAHUA, 2 megapiksel
455.00€
adrianet switch merrjep blej online inverter internet ne shtepi laptope te perdorur kompjutera tavoline hdd ssd dvr nve maus tastiera gaming usb printer karta grafike fiber optike lan internet ne shtepi
Set kompjuterik i pershtatshem per zyra, sistem fiskalizimi dhe studente.
158.00€
adrianet switch merrjep blej online inverter internet ne shtepi laptope te perdorur kompjutera tavoline hdd ssd dvr nve maus tastiera gaming usb printer karta grafike fiber optike lan internet ne shtepi
Set kompjuterik i pershtatshem per zyra, sistem fiskalizimi dhe studente.
224.00€
karta grafike,usb,hdd,ssd,kamera sigurie,inverter,produkte bukurie,internet,router wireless,karikues telefoni,switch me porta poe,adaptor te ndryshem,android box,smart tv,makine qethese,ups,bateri telekomunikacioni,priza profesionale,printer termik,fiskal
Acer Veriton M2611G (Veriton M2611G)

Acer Veriton M2611G

Procesor Pentium G2030

Generate 3

HDD 500 GB

Ram 4GB

19 Inc

Set kompjuterik i pershtatshem per zyra, sistem fiskalizimi dhe studente.
165.00€
Set me 4 kamera DAHUA te jashtme, 8 megapiksel, kamera me ngjyra edhe naten, me nje vit garanci nga kompania adria net lezhe internet inverter karikues telefoni produkte bukurie kanale falas televizion muzike panese diellore chat shqip wireless android bo
Set me 4 kamera Dahua, 8 megapiksel, me ngjyra (Dahua)
Set me 4 kamera DAHUA, 5 megapiksel, kamera me ngjyra edhe per naten.
Me nje vit garanci nga kompania DAHUA.


Dvr : 4 kanalesh
4 kamera : 8 megapiksel
Karikues : 8 amper
Hard disk : 1 terrabyte
Fisha ushqimi
Konektor
Kabell : 50 metra per kamera analoge
Ekran : 19 inc

Sensori i imazhit te kameras : 1/2.7" CMOS
Pikselet : 4K
Rezolucioni maksimal : 3840 (H) × 2160 (V)
Ir distance : 80 m (265.5 ft)
Tipi i lentes : Fixed-focal
Pamja fikse : 3.6 mm: D: 104°; H: 87°; V: 47°
6 mm: D: 62°; H: 55°; V: 31°
Frame ; CVI: 4K@25/30 fps; 4K@15 fps; 5M@20 fps;
4M@25 fps/30 fps;
AHD: 4K@15 fps;
TVI: 4K@15 fps;
CVBS: 960H
Rezolucionet : 4K (3840 × 2160); 5M (2592 × 1944); 4M (2560 × 1440);
960H (960 × 576/960 × 480)
Certifikimet : CE (EN55032:2015, EN61000-3-2:2014, EN61000-
3-3:2013, EN55024:2010+A1:2015, EN55035:2017,
EN50130-4:2011+A1:2014)
FCC (CFR 47 FCC Part 15 subpartB, ANSI C63.4-2014)
UL (UL60950-1+CAN/CSA C22.2 No.60950-1)
IEC 62368-1:2014 (Second Edition)

Set me 4 kamera DAHUA te jashtme, 8 megapiksel, kamera me ngjyra edhe naten, me nje vit garanci nga kompania
686.00€
kamera sigurie, sisteme alarmi, dahua, hikvision, montime kamerash, instalime kamerash, internet, kabell interneti lezhe, kabell per kamera lezhe
Set me 4 kamera Dahua, 5 megapiksel (Dahua)
Set me 4 kamera DAHUA, 5 megapiksel, me nje vit garanci nga kompania

Dvr 4 kanalesh
4 kamera 5 megapiksel
Karikues 8 amper
Hard disk 1 terrabyte
Fisha ushqimi
Konektor
50 metra kabell per kamera analoge
Ekran 19 inc

Lente e kameres : Fixed-focal, 3.6 mm fixed lens (6 mm, 8 mm optional)
IR length 80 m, Smart IR
Max 25 fps@5MP (16:9 video output)
Rezolucion : 5M (2880 × 1620); 4M (2560 × 1440); 1080P (1920 × 1080); 960 H (960 × 576/960 × 480)
Certifikimet : CE (EN 55032:2015, EN 61000-3-2:2014, EN 61000-3-3:2013, EN 55024:2010+A1:2015, EN 55035:2017, EN 50130-4:2011+A1:2014, EN 62368-1:2014+A11:2017)
FCC (CFR 47 FCC Part 15 subpartB, ANSI C63.4-2014)
UL (UL60950-1+CAN/CSA C22.2 No.60950-1)
Konsumi : Max 4.9W (12V DC, IR on)

Dimensionet: 241.8 mm × 90.4 mm × 90.4 mm ( 9.52" × 3.56" × 3.56" ) 
Video : PAL: 5M@25 fps; 4M@25 fps; 1080P@25 fps;
Set me 4 kamera DAHUA te jashtme, 5 megapiksel, me nje vit garanci nga kompania
460.00€
karta grafike,usb,hdd,ssd,kamera sigurie,inverter,produkte bukurie,internet,router wireless,karikues telefoni,switch me porta poe,adaptor te ndryshem,android box,smart tv,makine qethese,ups,bateri telekomunikacioni,priza profesionale,printer termik,fiskal
Fujitsu P400 (Fujitsu P400)

Fujitsu P400

Procesor i5

Generate 2

HDD 250 GB

Ram 4GB

19 Inc

Set kompjuterik i pershtatshem per zyra, sistem fiskalizimi dhe studente.
151.00€
tastiere mouse gaming instalime kamerash bateri telefoni nvr kamerash loje lojera router pajisje me vale dvr nvr hard disk adrianet_porta poe merrjep inverter white shark laptope te perdorur
Set me 4 kamera DAHUA, 4 megapiksel (Dahua)
Set me 4 kamera DAHUA, 4 megapiksel, me nje vit garanci nga kompania. Seti permban:

1)  4 kamera 4 megapiksel
2)  Rreze ir deri ne 80m
3)  1 Dvr me 4 kanale per kamera analoge
4)  Hard Disk 1 terrabyte
5)  Kabell per kamera analoge 50m
6)  Karikues 5 amper
7)  Ekran 19 Inc, Fujitsu
8)  4 fisha ushqimi dhe 4 konektor Bnc per kamerat
Set me 4 kamera DAHUA, 4 megapiksel, me nje vit garanci nga kompania
399.00€
Set me 8 kamera DAHUA, 8 megapiksel, me nje vit garanci nga kompania. Seti permban: 1) 4 kamera 8 megapiksel me audio 2) Rreze ir deri ne 80m 3) 1 Dvr me 4 kanale per kamera analoge dhe 2 kanale per kamera ip 4) Hard Disk 1 terrabyte 5) Kabell per k
Set me 8 kamera DAHUA, 2 megapiksel (Dahua)
Set me 8 kamera DAHUA, 2 megapiksel, me nje vit garanci nga kompania. Seti permban:

1)  8 kamera 2 megapiksel me audio
2)  Rreze ir deri ne 80m
3)  1 Dvr me 8 kanale per kamera analoge
4)  Hard Disk 1 terrabyte
5)  Kabell per kamera analoge 100m
6)  Karikues 5 amper
7)  Ekran 19 Inc, Fujitsu
8)  8 fisha ushqimi dhe 8 konektor Bnc per kamerat
Set me 8 kamera te jashtme DAHUA, 2 megapiksel
455.00€
adrianet switch merrjep blej online inverter internet ne shtepi laptope te perdorur kompjutera tavoline hdd ssd dvr nve maus tastiera gaming usb printer karta grafike fiber optike lan internet ne shtepi
Fujitsu Esprimo P9900 (P9900)
Processor manufacturer *
Intel
Processor generation
Intel® Core™ i3
Processor model *
i3-650
Processor family *
Intel® Core™ i3
Processor cores
2
Processor frequency *
3.2 GHz
Processor boost frequency
3.46 GHz
Processor socket
LGA 1156 (Socket H)
Processor cache
4 MB
Processor cache type
Smart Cache
Processor threads
4
System bus rate
2.5 GT/s
Bus type
DMI
FSB Parity
No
Processor lithography
32 nm
Processor operating modes
64-bit
Processor series
Intel Core i5-600 Desktop Series
Processor codename
Clarkdale
Thermal Design Power (TDP)
73 W
Tcase
72.6 °C
PCI Express slots version
2.0
Maximum number of PCI Express lanes
16
PCI Express configurations
1x16,2x8
Number of processors installed
1
Number of Processing Die Transistors
382 M
Processing Die size
81 mm²
Stepping
C2
CPU multiplier (bus/core ratio)
24
Maximum internal memory supported by processor
16 GB
Memory types supported by processor
DDR3 1066/1333
Memory bandwidth supported by processor (max)
21 GB/s
ECC supported by processor
No
Memory
Internal memory type
DDR3-SDRAM
Internal memory *
4 GB
Maximum internal memory *
16 GB
Memory layout (slots x size)
2 x 2 GB
Memory slots
2x DIMM
Memory clock speed
1333 MHz
Memory channels
Dual-channel
Set kompjuterik i pershtatshem per zyra, sistem fiskalizimi dhe studente.
158.00€
adrianet switch merrjep blej online inverter internet ne shtepi laptope te perdorur kompjutera tavoline hdd ssd dvr nve maus tastiera gaming usb printer karta grafike fiber optike lan internet ne shtepi
Lenovo Thinkcentre (M91p)

Lenovo Thinkcentre M91p

Procesor i5

Generate 2

HDD 250 GB

Ram 4GB

19 Inc

Set kompjuterik i pershtatshem per zyra, sistem fiskalizimi dhe studente.
224.00€
Per faqe      1 - 8 of 8
 • 1