ENE KAMPINGU

Rendit sipas:  
blihet-coffee-deti-hotel-jepet-me-qera--kafe-kamping-lezhe--me-qera-merrjep-motel-plazh-ne-rere-plazhi-pushimerera-e-hedhur-resthouseriviera-shengjinshitet-tale-tengjere-tepsi
Grilë kampimi me trekëndësh të palos'shëm (NG KUI)

Grilë kampimi me trekëndësh të palosshëm NURGAZ NG KUI,

 • Për shkak të strukturës së tij të palosshme, ai zë pak hapësirë ​​dhe është i lehtë për t'u bartur.
 • Përmasat : 40 x 40 x 18 cm
NG KUI
10.50€
blihet-coffee-deti-hotel-jepet-me-qera--kafe-kamping-lezhe--me-qera-merrjep-motel-plazh-ne-rere-plazhi-pushimerera-e-hedhur-resthouseriviera-shengjinshitet-tale-tengjere-tepsi
Tepsi e zezë NURGAZ (NG KRTV)

NURGAZ NG KRTV Tepsi e zezë,

 • Kur blini për herë të parë, përdorni tiganin në zjarr me dru.
 • Shtoni rreth gjysmë kilogram kripë dhe aq vaj sa të groposni kripën në të dhe të digjni kripën, më pas fshijeni tiganin me vaj të ftohtë dhe gazetë.
 • Nuk do të ketë më gjë të tillë si ngjitja në tigan.

 

Veçoritë

 

 • Materiali: Fletë e zezë
 • Diametri: 28 cm
 • Lartësia: 5 cm
 • Gjatësia e dorezës: 34 cm
 • Pesha: 2 kg
NG KRTV
20.00€
blihet-coffee-deti-hotel-jepet-me-qera--kafe-kamping-lezhe--me-qera-merrjep-motel-plazh-ne-rere-plazhi-pushimerera-e-hedhur-resthouseriviera-shengjinshitet-tale-tengjere-tepsi
Tavë Wok Gize Granit 28 cm (NG 176)

NURGAZ NG 176 Tavë Wok Gize Granit 28 cm

 • Tepsi e shkëlqyeshme wok
 • I gatuan të gjitha vaktet në mënyrën më të shëndetshme
 • Produktet e derdhura ofrojnë shpërndarje të shpejtë dhe të barabartë të nxehtësisë
 • Siguron kursim kohe dhe gatim të shëndetshëm
 • I përshtatshëm për të gjitha teknikat e gatimit
 • Duke qenë se nxehtësia do të përhapet në mënyrë të barabartë në të gjithë sipërfaqen, jep rezultate të shkëlqyera në pjatat që kërkojnë gatim të gjatë në nxehtësi të ulët.
 • Diametri: 28 cm
 • Lartësia: 9 cm
 • Thellësia: 9 cm
 • Pesha: 1.1 kg
NG 176
30.00€
blihet-coffee-deti-hotel-jepet-me-qera--kafe-kamping-lezhe--me-qera-merrjep-motel-plazh-ne-rere-plazhi-pushimerera-e-hedhur-resthouseriviera-shengjinshitet-tale-tengjere-tepsi
Tenxhere kampingu graniti (NG 179)

Tenxhere kampingu NG 179 graniti OC621

Diametri: 24 cm

Lartësia: 13 cm

Thellësia: 12 cm

Pesha 1.8 kg.

Kapaciteti 5 Lt.

Ju lejon të merrni rezultate të shkëlqyera në pjatat që do të gatuhen për një kohë të gjatë në zjarr të ulët.

Gatuani në mënyrë të barabartë.

NG 179
32.00€
kamping,riviera,hotel,motel,resthouse,lezhe,shengjin,merrjep,pushime,me qera,shitet,blihet,jepet me qera,deti,plazhi,plazh ne rere,rera e hedhur,tale,kafe,coffee
Enë gatimi Tepsi Çajnik tre-në-një (NG 200-TTC)
 • Është për 2-3 persona, duke përfshirë 1 tenxhere të madhe, 1 çajnik, 1 tigan, 1 lugë gjelle, 1 sfungjer pastrimi. Produktet janë bërë nga pllakë alumini me cilësi të lartë, e cila është e përshtatshme për fërkime dhe temperaturë të lartë. (Alumini i fortë i anodizuar) Luga e supës është prej druri higjienik bambuje. Thithët dhe tasat janë prej materiali special kundër goditjes dhe thyerjes. Mund të transportohet lehtësisht me çantën e saj të zezë. Specifikimet teknike: Tenxhere e madhe: 166 x 89 mm Tepsi: 150 x 77 mm Tepsi: 180 x 44 mm
NG 200-TTC
42.50€
kamping,riviera,hotel,motel,resthouse,lezhe,shengjin,merrjep,pushime,me qera,shitet,blihet,jepet me qera,deti,plazhi,plazh ne rere,rera e hedhur,tale,kafe,coffee
Set mini enë gatimi dhe tepsi NURGAZ NG 200-M (NG 200-M)

 • Duhet të lahet përpara përdorimit të parë
 • Lahet në mënyrë të sigurtë në makinë larëse enësh
 • Tenxhere: 110x100 mm
 • Pan: 110x65 mm
 • Vëllimi: 1 litër
 • Pesha: 215 gram
NG 200-M
17.50€
blihet, coffee, deti, hotel, jepet me qera, kafe, kamping, lezhe, me qera, merrjep, motel, plazh ne rere, plazhi, pushime,rera e hedhur, resthouse,riviera ,shengjin,shitet ,tale, tengjere, tepsi
Enë gatimi Big Camp 4.2lt 530GR (NG 200-B)
Pots të mëdha kampe Nurgaz NG 200-B Pots të mëdha kampingu janë rezistente ndaj gërvishtjeve dhe korrozionit. Mund të përdoret në soba me fishekë dhe në zjarr me dru. Bërë nga materiali i fortë alumini. Mundesi perdorimi me skare zjarri dhe tre kembe Lehte per tu perdorur ne piknik, shtepi, gjueti, kamping. Fire Grill dhe Tripod nuk janë të përfshira në çmim. Madhësia: 220 X 130 mm Vëllimi: 4.2 lt Pesha: 530 gr
NG 200-B
25.00€
kamping,riviera,hotel,motel,resthouse,lezhe,shengjin,merrjep,pushime,me qera,shitet,blihet,jepet me qera,deti,plazhi,plazh ne rere,rera e hedhur,tale,kafe,coffee
Pllake me Gaz (NG 501)
Vegla per kamping !
NG 501
26.50€
Per faqe      1 - 8 of 8
 • 1